Капли от блох и клещей Бравекто Bravecto для кошек 6,25 - 12,5 кг 1 пипетка

Код: 6974140
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
850 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара за счет покупателя в течение 14 дней

Мы глубоко убеждены, что ваш заказ должен быть идеальным каждый раз. Мы изо всех сил стараемся минимизировать количество ошибок, постоянно улучшаем операционные и технологические процессы, но, к сожалению, не застрахованы от ошибок, вызванных человеческим фактором.

В случае, если мы ошиблись - отправили вам некачественный товар либо товар с плохими сроками, не доложили что-либо в заказ либо ошиблись каким-то другим образом - мы за свой счет исправим нашу ошибку (обменяем товар или вернем деньги) в кратчайшие сроки. Сообщить об ошибке можно написав на почту либо позвонив в контакт-центр.

От наших клиентов мы просим только одного: если мы допустили ошибку с вашим заказом, пожалуйста, сообщите нам об этом.

Нам очень важно знать обо всех ошибках, которые мы допускаем, для того чтобы максимально быстро исправлять их и делать все возможное для того, чтобы не допускать их в будущем.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Киев, ул. М. Бойчука (ранее Киквидзе)
Написать компании

Описание

Краплі на холку для котів вагою від 6,25 до 12,5 кг від бліх та кліщів Бравекто

Вік: котам та кошенятам з 11 місяців

Вага: від 6,25 до 12,55 кг

Форма випуску: краплі на холку

Строк дії: до 3 місяців

Действующее вещество: флураланер (500 мг)

Особливості: препарат можна застосовувати вагітним та лактуючим самкам

Показання до застосування:

Профілактика та лікування котів при ураженні блохами і кліщами: -блохи: Ctenocephalides canis та Ctenocephalides felis; препарат забезпечує тривалий інсектицидний захист (до 12 тижнів); - кліщі (Ixodes ricinus, Dermatocentor reticularis, Ixodes scapularis, I. hexagonus, Haemaphysalis elliptica, Rhipicephalus sanguineus); препарат забезпечує тривалий ектопаразитицидний захист (до 12 тижнів). Після обробки препаратом котів блохи (Ctenocephalides felis) гинуть через 8 годин після їх попадання на тіло хазяїна, паразитоформні кліщі - протягом 12 годин (Ixodes ricinus). Бравекто® спот-он ефективно контролює популяцію бліх у середовищі утримання тварини. Препарат застосовують у комплексній терапії блошиних алергічних дерматитів. Препарат сприяє попередженню розповсюдження збудників бабезіозу м’ясоїдних тварин (Babesia canis, Babesia felis).

Діюча речовина:

1 мл препарату містить діючу речовину: флураланер. Допоміжні речовини: диметилацетамід, глікофурол, диетилтолуамід, ацетон.

Деталі:

ATCvet QP53, ектопаразитициди, інсектициди і репеленти (QP53BE01, флураланер) Бравекто® спот-он - інсекто-акарицидний препарат системної дії.

Діюча речовина флураланер – інсекто-акарицид групи ізоксазоліну, активна до кліщів (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermatocentor reticulates, Ixodes scapularis, I. hexagonus та Haemaphysalis elliptica) і бліх (Ctenocephalides felis та Ct.canis). Механізм дії флураланера полягає у блокуванні ГАМК-залежних і глутамат-залежних рецепторів членистоногих, що призводить до перезбудження нейронів, порушення передачі нервових імпульсів, паралічу і загибелі. Флураланер не викликає розвитку у тварин резистентності, що можливе при застосуванні інших інсекто-акарицидних сполук. Навіть при досить низьких концентраціях флураланер пригнічує функцію розмноження (яйцекладки) у бліх. Після зовнішнього застосування флураланер всмоктується у шерсть, шкіру і підшкірну клітковину, звідки повільно потрапляє у гемациркулярне русло. Стабільний рівень концентрації флураланеру у плазмі крові собак спостерігають у період між 7 і 63 добою після застосування препарату, після чого він повільно знижується. У котів цей рівень спостерігають у період між 3 і 21 добою після застосування. Флураланер добре поширюється тканинами і досягає максимальної концентрації у жировій тканині і далі в печінці, м’язах і нирках. Пролонговане утримання, повільне виведення з плазми крові (ti/2=21 добу – у собак і ti/2=12 діб у котів) і відсутність екстенсивного метаболізму утримує ефективну концентрацію флураланера у період між застосуванням препарату. Флураланер виводиться переважно у незміненій формі екскрементами (до 90 % дози), виведення сечею – в незначній кількості.
Протипоказання:
Не застосовувати тваринам із гіперчутливістю до компонентів препарату! Не застосовувати хворим, виснаженим та ослабленим тваринам! Не застосовувати препарат котам віком до 11 тижнів і/або з масою тіла до 1,2 кг!
Побічна дія:
Іноді, приблизно до 2.2 % оброблених котів можливе короткочасне почервоніння шкіри та випадіння шерсті у місцях нанесення препарату, які самостійно проходять через короткий час. У деяких тварин, переважно у котів, спостерігали апатію, тремор м’язів, анорексію (0,9 % оброблених ко тів) та блювоту і гіперсалівацію ( 0.4 % оброблених котів).
Особливі застереження при використанні:
Немає.
Використання під час вагітності, лактації:
Застережень немає. Препарат можна застосовувати самкам під час вагітності та лактації.
Взаємодія з іншими засобами га інші форми взаємодії:
Не встановлені. Є дані про можливу взаємодію флураланера із іншими сполуками, яким властивий високий ступінь зв’язування з білками плазми крові – нестероїдними протизапальними препаратами, зокрема, карпрофеном та фарфарином.
Дози і способи введення тваринам різного віку:
Препарат застосовують одноразово крапельним нанесенням (“spot-on”) на суху неушкоджену шкіру тварин.
Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антндоти):
Симптомів передозування не спостерігали при застосуванні препарату Бравекто® спот-он кошенятам віком 11-13 тижнів і масою тіла 1,2-1,5 кг у дозі, що у 5 разів перевищувала максимально рекомендовану дозу (93 мг, 279 мг та 465 мг флураланеру/ кг маси тіла) при 3-х разовому застосуванні з коротшими від рекомендованих інтервалами (8 тижнів). При пероральному застосуванні препарату котам у максимально рекомендованій дозі 93 мг флураланеру/кг маси тіла іноді спостерігають салівацію, кашель або блювоту відразу після застосування.
Спеціальні застереження:
Після обробки тварин препаратом не допускати злизування препарату (одягають захисний комірець, намордник, фіксують щелепи допоміжними засобами) та утримувати їх подалі від відкри того вогню та нагрівальних приладів. Не слід купати та занурювати у воду оброблених препаратом тварин протягом 3-х діб після обробки препаратом! Для досягнення максимального захисту тварин, рекомендується періодично чистити і обробляти дозволеними засобами предмети догляду та місця перебування тварин (підстилки, килими, м’які меблі тощо).
Період виведення (каренція):
Для непродуктивних тварин не визначають.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу:
При роботі з препаратом Бравекто® спот-он дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами. При обробці тварин препаратом Бравекто® спот-он не можна курити, приймати їжу, пити. Після використання препарату вимити руки водою з милом. Після обробки тварин не гладити їх та не допускати контакту маленьких дітей з обробленими тваринами до повного висихання шерсті. Особам із підвищеною чутливістю до флураланеру уникати контакту з препаратом. При попаданні препарату в очі ретельно промити їх проточною водою. При випадковому заковтуванні препарату’ всередину необхідно негайно звернутися до лікаря та показати йому листівку-вкладку на препарат або етикетку. Препарат є легкозаймистим, тому тварин обробляють подалі від відкритого вогню та нагрівальних приладів!
Форми несумісності (основні):
Невідомі. Не застосовувати одночасно з іншими препаратами аналогічної дії!

Характеристики

Производитель
Bravecto
Назначение
От блох и клещей
Тип средства
Капли
Тип животного
Кошки
Страна-производитель товара
США
Страна регистрации бренда
Нидерланды
Капли от блох и клещей Бравекто Bravecto для кошек 6,25 - 12,5 кг 1 пипетка

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх