Веторил Препарат для лечения болезни Кушинга у собак Vetoryl Dechra (трилостан) 60 мг 30 капс.

Код: v54796
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
1 840 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара за счет покупателя в течение 14 дней

Мы глубоко убеждены, что ваш заказ должен быть идеальным каждый раз. Мы изо всех сил стараемся минимизировать количество ошибок, постоянно улучшаем операционные и технологические процессы, но, к сожалению, не застрахованы от ошибок, вызванных человеческим фактором.

В случае, если мы ошиблись - отправили вам некачественный товар либо товар с плохими сроками, не доложили что-либо в заказ либо ошиблись каким-то другим образом - мы за свой счет исправим нашу ошибку (обменяем товар или вернем деньги) в кратчайшие сроки. Сообщить об ошибке можно написав на почту либо позвонив в контакт-центр.

От наших клиентов мы просим только одного: если мы допустили ошибку с вашим заказом, пожалуйста, сообщите нам об этом.

Нам очень важно знать обо всех ошибках, которые мы допускаем, для того чтобы максимально быстро исправлять их и делать все возможное для того, чтобы не допускать их в будущем.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Киев, ул. М. Бойчука (ранее Киквидзе)
Написать компании

Описание

Веторил назначают собакам для лечения гипофизарно-зависимого и адренал-зависимого гиперадренокортицизма (болезнь и синдром Кушинга).

Показання до застосування: для лікування гіпофізного та наднирково гіперадренокортицизму (хвороба Кушинга і синдром) у собак.

Діюча речовина: одна капсула містить діючу речовину: трілостан 10 (30 або 60) мг.

Допоміжні речовини: діоксид титану (Е171) 0,942 (1,19) мг. жовтий оксид заліза (Е172) 0,035 (0,045) мг, чорний оксид заліза (Е172) 0,532 (0,672) мг, маїсовий крохмаль, моногідрат лактози, стеарат магнію, глутин.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам, які страждають на первинну хворобу печінки та/або ниркову недостатність, а також при підвищеній чутливості до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.
Не застосовувати собакам масою менше 3 кг.
Побічна дія
Слід диференціювати кортикостероїдний абстинентний синдром чи гіпокортизолемію від гіпоадренокортицизму шляхом вимірювання електролітів в сироватці. Можуть спостерігатися ознаки, пов’язані з ятрогенним гіпоадренокортицизмом, включаючи слабкість, млявість, анорексію.
блювота, діарея, атаксія, підвищене виділення слини, здуття, м’язовий тремор, зміни шкіри та гостра адісонічна криза (колапс). Ці ознаки, як правило, зникають після припинення лікування. За відсутності підтвердження наявності гіпоадренокортизизму у собак, може виникнути млявість, блювота, діарея та анорексія. У виключних випадках лікування собак, повідомляється про наднирковий некроз, що може призвести до гіпоадренокортицизму. Субклінічна ниркова дисфункція може бути виявлена під час лікування препаратом. При лікуванні, також, може виявитися артрит через зменшення внутрішнього рівня кортикостероїдів.
Особливості застереження для кожного виду тварин
Невідомо.
Особливості застереження при використанні
Особливості застереження при використанні на тваринах.
Оскільки, в більшості випадків, гіперадренокортицизм діагностується у собак віком від 10 до 15 років, часто зустрічаються інші патологічні процеси. Особливо важливо контролювати випадки первинної хвороби печінки та ниркової недостатності, оскільки препарат протипоказаний при цих захворюваннях. Слід проводити діагностику під час лікування, слідкувати за ферментами печінки, електролітами, сечовиною та креатинином. Наявність цукрового діабету та гіперадренокортицизм потребує спеціальної діагностики. Функція надниркових залоз зменшується, якщо собаці попередньо застосовувалося лікування мітотаном. Інтервал перед застосуванням трілостану становить місяць. Рекомендується проводити ретельну діагностику функції надниркових залоз, оскільки собаки можуть бути більш чутливими до дії трілостану. Препарат слід застосовувати з особливою обережністю у собак, які страждають анемією, оскільки може відбуватися подальше зниження об’єму клітинної маси та гемоглобіну. Рекомендується регулярна перевірка.
Застосування в період вагітності, лактації і несучості
Не застосовувати будь-яким вагітним чи лактуючим тваринам, які призначаються для розведення.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії
Можливість взаємодії препарату з іншими лікарськими засобами досконально не вивчена Враховуючи той факт, що гіперадренокортицизм зазвичай спостерігається у собак старшого віку, до більшості з них буде застосовуватися одночасна лікувальна терапія. Клінічні дослідження не показали жодної взаємодії з іншими лікарськими засобами.
Слід враховувати ризик розвитку гіперкаліємії. якщо трілостан застосовується разом з калійзберігаючими діуретиками чи інгібіторами АПФ. При одночасному застосуванні таких препаратів, ветеринарний лікар повинен проводити аналіз ризику, оскільки повідомлялося про декілька випадків смерті (включаючи раптову смерть) у собак при одночасному застосуванні трілостану з інгібіторами АПФ.
Дозування і спосіб застосування
Перорально. Один раз на добу з їжею. Початкова доза для лікування становить приблизно 2 мг/кг маси тіла, виходячи з наявних комбінацій розмірів капсул. Титруйте дозу індивідуально. За необхідності збільшення дози, використовуйте комбінації розмірів капсули для повільного збільшення денної дози. Широкий діапазон розмірів капсул дає можливість оптимального дозування окремо для кожної собаки. Застосовуйте найменшу дозу, необхідну для контролю клінічних ознак. У кінцевому підсумку, якщо симптоми недостатньо контролюються протягом всього 24-годинного інтервального періоду, слід розглянути можливість збільшення загальної добової дози на 50% і розділити порівно між ранковою та вечірньою дозою. Не розділяйте та не відкривайте капсули. Невелика кількість тварин може потребувати дозу, що значно перевищує 10 мг на 1 кг маси тіла на добу. У цих ситуаціях слід провести відповідну додаткову перевірку.
Перевірка:
Рекомендується відбирати зразки на біохімію (включаючи електроліти) і попередню стимуляційну пробу на адренокортикотропний гормон перед лікуванням, а згодом через 10 днів, 4 тижні. 12 тижнів та через кожні 3 місяці та після кожної корекції дозування, слідкуючи за первинним діагнозом. Рекомендується проводити тест на адренокортикотропний гормон через 4-6 годин після дозування, щоб забезпечити точність результатів. Слід застосовувати препарат вранці, оскільки це дозволить ветеринарному лікарю провести тест через 4-6 годин після ведення дози. Рекомендується проводити регулярний аналіз клінічного прогресування захворювання протягом всіх вищенаведених часових періодів. При відсутності стимулювання при проведенні тесту на стимулюючий адренокортикотропний гормон, слід припинити лікування на 7 днів, а потім знову розпочати, застосовуючи меншу дозу. Повторіть тест через 14 днів.
Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти)
Передозування може призвести до гіпоадренокортицизму (млявості, анорексії, блювоти діареї, серцево-судинних ознак, колапсу). При тривалому застосуванні дозування 36 мг/кг у здорових собак не зафіксовано жодного випадку смерті. Однак, при збільшенні дозування собакам з гіперадренокортицизмом, можуть спостерігатися випадки смерті.
Відсутній спеціальний антидот для трілостану.
Зважаючи на клінічні ознаки, рекомендується відмінити лікування. Натомість слід призначити підтримувальну терапію, включаючи кортикостероїди, корекцію електролітного дисбалансу та інфузійну терапію.
У випадках гострого передозування, корисною може бути індукція блювоти з подальшим введенням активованого вугілля. Будь-яка ятрогенна адренокортикальна недостатність, зазвичай, швидко зникає після припинення лікування. Однак, невеликий відсоток демонструє тривалий ефект.
Лікування із застосуванням меншого дозування слід відновити через тиждень після закінчення прийому трілостану.
Період виведення (каренція)
Немає даних. Препарат застосовується для непродуктивних тварин.
Особливості застереження персоналу, який застосовує ветеринарний лікарський препарат тваринам
Трілостан може зменшити синтез тестостерону і має антипрогестеронну дію.
Не рекомендується брати таблетки в руки вагітним жінкам чи жінкам, які хочуть завагітніти.
Вимити руки з милом після застосування. Вміст капсул може спричинити подразнення очей та шкіри, а також викликати алергічну реакцію.
Не розділяти і не відкривати капсули: у випадку випадкового розлому капсул та контакту гранул з очима або шкірою, негайно промийте великою кількістю води. Якщо подразнення не зникає, зверніться за медичною допомогою. Людям, які мають підвищену чутливість до трілостану чи будь-якої з допоміжних речовин, слід уникати контакту з препаратом. У випадку потрапляння препарату всередину, негайно звернутися за медичною допомогою та показати лікарю листівку- вкладку чи коробку від препарату.
Основні форми несумісності
Невідомі.

Характеристики

Страна регистрации бренда
Англия
Назначение
Для лечения и профилактики
Тип средства
Таблетки
Тип животного
Собаки
Производитель
Dechra
Веторил Препарат для лечения болезни Кушинга у собак Vetoryl Dechra (трилостан) 60 мг 30 капс.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх