Таблетки от глистов антигельминтик Каниквантель плюс XL Haupt Pharma для собак 3 таблетки

Код: 80144445
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
198 ₴
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара за счет покупателя в течение 14 дней

Мы глубоко убеждены, что ваш заказ должен быть идеальным каждый раз. Мы изо всех сил стараемся минимизировать количество ошибок, постоянно улучшаем операционные и технологические процессы, но, к сожалению, не застрахованы от ошибок, вызванных человеческим фактором.

В случае, если мы ошиблись - отправили вам некачественный товар либо товар с плохими сроками, не доложили что-либо в заказ либо ошиблись каким-то другим образом - мы за свой счет исправим нашу ошибку (обменяем товар или вернем деньги) в кратчайшие сроки. Сообщить об ошибке можно написав на почту либо позвонив в контакт-центр.

От наших клиентов мы просим только одного: если мы допустили ошибку с вашим заказом, пожалуйста, сообщите нам об этом.

Нам очень важно знать обо всех ошибках, которые мы допускаем, для того чтобы максимально быстро исправлять их и делать все возможное для того, чтобы не допускать их в будущем.

Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
Адрес: Украина, Киев, ул. М. Бойчука (ранее Киквидзе)
Написать компании

Описание

Антигельмінтний препарат широкого спектру дії для собак Каніквантель плюс XL.

Упаковка: 3 таблетки

Дозування: 1/2 таблетка на 10 кг маси тіла тварини; 1 таблетка на 20 кг маси тіла тварини

Вік: з 3-х місяців

Показання до застосування:

Дегельмінтизація собак та котів при: нематодозах: Toxocara canis, Toxascaris leonina, Т. gati (mysta), Ancylostoma caninum. Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis; цестодозах: Echinococcus granulosus, E. multilocularis, Dipylidium caninum, Taenia spp., Mesocestoides spp.

Діюча речовина:

Одна таблетка масою 1270,6 мг (+/- 5%) містить: діючі речовини: празіквантел - 100,0 мг; фенбендазол - 1000,0 мг. Додаткові речовини: натрію лаурил сульфат, стеарат магнію, кроскармелозу-Na, оксид червоного заліза,спеціальний сухий ароматизатор м'яса.

Деталі:

A TCvet QP52A, протитрематодні, проминем ато дні і протицестодні ветеринарні препарати (QP52AA51, празіквантел, комбінації). Фармакологічні властивості препарату грунтуються на властивостях діючих речовин. Празіквантел активний проти цестод (стьожкові гельмінти), підвищує проникливість мембран для іонів кальцію, викликає підвищенням'язової активності, яке змінюється скороченням мускулатури та спастичним паралічем, викликає руйнування зовнішнього покриву дорослих форм цестод. У деяких випадках стьожкові гельмінти під дією празіквантелу повністю перетравлюються і не виявляються у фекаліях. Фенбендазол (група бензімідазолів) інгібує ферментну систему гельмінтів, що призводить до порушеня енергетичного обміну та спричиняє загибель паразитів від виснаження. Має високу антигельмінтну активність і широкий спектр дії, знищує личинки зрілих нематод, деякі види цестод, трематод і їхні яйця.

Протипоказання:
He застосовувати хворим, виснаженим та ослабленим тваринам. Не застосовувати цуценятам та кошенятам віком до 3-х місяців.
Побічна дія:
Немає.
Особливі застереження при використанні:
Немає.
Використання під час вагітності, лактації, несучості:
Не рекомендується застосовувати самкам під час вагітності.
Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії:
Невідома.
Дози і способи введення тваринам різного віку:
Рекомендована доза становить – 5 мг празіквантелу та 50 мг фенбендазолу на 1 кг маси тіла тварини. Це відповідає 1 таблетці Каиіквантельк Плюс XL на 20 кг маси тіла або половині таблетки на 10 кг маси тіла. Таблетки згодовують тваринам примусово або з кормом. Попередньо голодної дієти або особливого режиму годівлі не вимагається. Для лікування хворих собак рекомендується повторне застосування препарату через 14 діб. Для профілактики препарат слід застосовувати один раз на три місяці.
Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти):
Клінічних ознак передозування при застосуванні препарату у рекомендованих дозах не спостерігається.
При збільшенні рекомендованої дози у 3-5 разів у собак та при застосуванні впродовж періоду, який вдвічі довший від рекомендованого, не виникає ніяких клінічних ознак передозування.
Коти є більш чутливими і при передозуванні можливі симптоми: пригнічення, блювота, діарея, які швидко зникають без застосування терапевтичних засобів. Спеціальних антидотів не має.
Спеціальні застереження:
Спеціальних застережень немає.
Період виведення (каренція):
Для непродуктивних тварин не регламентується.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу:
При роботі з препаратом необхідно дотримуватися основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.
Форми несумісності (основні):
Невідомі.
Термін придатності:
4 роки.
Особливі заходи зберігання:
Зберігають препарат у сухому темному місці, в упакуванні виробника при температурі не вище 25 °С.

Характеристики

Производитель
HAUPT PHARMA
Страна-производитель товара
Германия
Страна регистрации бренда
Германия
Назначение
Против глистов
Тип животного
Собаки
Тип средства
Таблетки
Таблетки от глистов антигельминтик Каниквантель плюс XL Haupt Pharma для собак 3 таблетки

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх