Пудра порошок от блох Инсектал 45 г

Код: 0923880
ОписаниеХарактеристики
28 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара за счет покупателя в течение 14 дней

Мы глубоко убеждены, что ваш заказ должен быть идеальным каждый раз. Мы изо всех сил стараемся минимизировать количество ошибок, постоянно улучшаем операционные и технологические процессы, но, к сожалению, не застрахованы от ошибок, вызванных человеческим фактором.

В случае, если мы ошиблись - отправили вам некачественный товар либо товар с плохими сроками, не доложили что-либо в заказ либо ошиблись каким-то другим образом - мы за свой счет исправим нашу ошибку (обменяем товар или вернем деньги) в кратчайшие сроки. Сообщить об ошибке можно написав на почту либо позвонив в контакт-центр.

От наших клиентов мы просим только одного: если мы допустили ошибку с вашим заказом, пожалуйста, сообщите нам об этом.

Нам очень важно знать обо всех ошибках, которые мы допускаем, для того чтобы максимально быстро исправлять их и делать все возможное для того, чтобы не допускать их в будущем.

Контактная информация
Адрес: Украина, Киев, ул. М. Бойчука (ранее Киквидзе)
Написать компании

Описание

Инсектоакарицидное средство в виде присыпки. Подходит для многих видов животных (собаки, коты, кролики, грызуны, птицы).

Применяется для лечения эктопаразитов животных и птиц.
Действующие вещество (дельтаметрин) действует на эктопаразитов как контактный яд, повреждая их нервную систему, что вызывает паралич и гибель паразитов.

Упаковка: 45 граммов

Інсектал

Порошок від білого до світло-сірого кольору із специфічним запахом.

Склад

1 г препарату містить діючу речовину:

дельтаметрин - 0,3 мг.

Допоміжні речовини: бутилацетат, тальк.

Фармакологiчнi властивостi

Синтетичний піретроїд дельтаметрин діє на ектопаразитів як контактна отрута, при безпосередньому контакті ефективний проти волосоїдів (Trichodectidae), вошей (Наеmatopinidae, Holopeuridae, Linognathidae), кровосисних комах (Hіppoboscidae, Muscidae, Calliphoridae, Sarcophagidae), кліщів (Demodecidae, Psoroptidae, Sarcoptidae та Knemidocoptes mutansсімейств Ixodidae, Argasidae, Dermanyssidae), клопів (Hemiptera), пухоїдів (Mallophaga), бліх (Aphaniptera,Echidnophaga gallinacea) та інших паразитів. Дельтаметрин блокує передачу нервових імпульсів периферичними нервами паразитів, в результаті чого настає їх параліч і загибель. Препарат помірно токсичний для теплокровних тварин. Токсичний для риб і бджіл.

Застосування

Лікування та профілактика великої рогатої худоби, свиней, собак, котів, свійської птиці, декоративних птахів та гризунів при уражені ектопаразитами: блохами, вошами, коростяними та іксодовими кліщами, волосоїдами, кровосисними комахами (мухи, гнус, клопи та ін).

Обробка місць утримання тварин.

Дозування

Зовнішньо. Препарат наносять на волосяний покрив тварин або пір´я птиці припудрюванням з наступним втиранням у шкіру проти росту шерсті або пір´я, уникаючи попадання на слизові оболонки, у наступних дозах:

велика рогата худоба, свині, собаки великих порід - 100-300 г на голову;

коти і собаки малих порід - 5-30 г на голову;

декоративні гризуни (хом'яки, шиншили, кролики) - 0,5-3,0 г на голову;

декоративні птахи (папуги, канарки, голуби)- 0,5-1,0 г на голову шляхом припудрювання під крильцями;

свійська птиця (кури, індики, гуси, качки) - 10-15 г на голову.

При сильному ураженні кліщами дозу препарату можна збільшувати залежно від маси тіла та від ступеня ураження на 10-50 %.

У сезон інтенсивного нападу ектопаразитів обробку тварин і птиці рекомендується повторювати через 10-14 діб.

З метою профілактики на птахофабриках рекомендується застосовувати ванни із піску або попелу з додаванням препарату "Інсектал": 20-50 частин піску або попелу + 1 частина препарату.

Обробка місць утримання тварин проводиться з розрахунку 10 г препарату на 1 м2 площі.

Протипоказання

Не обробляти хворих, ослаблених, виснажених тварин і птицю, особливо із захворюваннями шкіри.

Не обробляти тварин віком до 2-х місяців.

Застереження

Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами (уникати потрапляння препарату на слизові оболонки тварин; масову обробку тварин проводити у спецодязі, гумових рукавицях та респіраторах; після закінчення обробки руки та відкриті ділянки шкіри вимити з милом; при попаданні препарату на слизові облонки промити їх водою; при обробці тварин забороняється приймати їжу, пити, курити).

Забій птиці на м´ясо дозволяється через 5 діб після останнього застосування препарату. При вимушеному забої раніше встановленого терміну м´ясо використовують для годівлі непродуктивних тварин.

Зберiгання

Сухе темне недоступне для дітей місце за температури від 0 до 25 °С.

Термiн придатності - 2 роки.

Характеристики

Производитель
Фарматон
Страна-производитель товара
Украина
Страна регистрации бренда
Украина
Назначение
От блох и клещей
Тип средства
Порошки и пудры
Тип животного
Кошки, Грызуны, Собаки, Шиншиллы, Хорьки
Вес
45 г
Пудра порошок от блох Инсектал 45 г

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх