Капли для ушей от отита Позатекс Posatex MSD для собак 17,5 мл

Код: 00695474
ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
525 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
Нет в наличии
Сообщить о наличии
Перезвоните мне
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара за счет покупателя в течение 14 дней

Мы глубоко убеждены, что ваш заказ должен быть идеальным каждый раз. Мы изо всех сил стараемся минимизировать количество ошибок, постоянно улучшаем операционные и технологические процессы, но, к сожалению, не застрахованы от ошибок, вызванных человеческим фактором.

В случае, если мы ошиблись - отправили вам некачественный товар либо товар с плохими сроками, не доложили что-либо в заказ либо ошиблись каким-то другим образом - мы за свой счет исправим нашу ошибку (обменяем товар или вернем деньги) в кратчайшие сроки. Сообщить об ошибке можно написав на почту либо позвонив в контакт-центр.

От наших клиентов мы просим только одного: если мы допустили ошибку с вашим заказом, пожалуйста, сообщите нам об этом.

Нам очень важно знать обо всех ошибках, которые мы допускаем, для того чтобы максимально быстро исправлять их и делать все возможное для того, чтобы не допускать их в будущем.

Контактная информация
Адрес: Украина, Киев, ул. М. Бойчука (ранее Киквидзе)
Написать компании

Описание

ПОЗАТЕКС — вушні краплі для лікування зовнішніх отитів.

Діючі речовини: орбіфлоксацин, мометазону фуроат (моногідрат), позаконазол.

Усунення болю і запалення є ключовими кроками у лікуванні зовнішнього отиту.

Зменшення запалення не лише підвищує комфорт для Вашого собаки, але й дозволяє діючим речовинам досягати місць скупчення бактерій та впливати на джерело захворювання (бактерії, дріжджові гриби та ін.).

Позатекс — це сучасний препарат останнього покоління для лікування зовнішнього отиту, який містить діючі речовини для боротьби із болем, запаленням та збудниками інфекцій.

Ключові характеристики препарату:

• легко вводити — можливе самостійне використання у домашніх умовах за приписом ветеринарного лікаря;

• одноразове використання протягом доби;

• ефективне лікування лише за 7 днів;

• сильнодіючий кортикостероїд (мометазону фуроат), що ефективно усуває біль та запалення з моменту першого застосування;

• ефективний антибіотик широкого спектру дії (орбіфлоксацин);

• принципово новий протигрибковий засіб для швидких і тривалих результатів. Діюча речовина позаконазол у 10 разів ефективніша у порівнянні із іншими протигрибковими засобами.

Показання до застосування:

Лікування собак, хворих на гострі та хронічні зовнішні отити, спричинені мікроорганізмами, чутливими до орбіфлоксацину та грибами, чутливими до позаконазолу (наприклад, Malassesia pachydermatis).

Орбіфлоксацин – синтетичний бактерицидний антибіотик широкого спектру дії, що належить до групи хінолонових дериватів карбонової кислоти, відомих як фторхінолони. Пригнічуючи два ензими мікробної клітини – ДНК-топоізомеразу II (ДНК-гіразу) і ДНК- топоізомеразу IV, орбіфлоксацин порушує синтез бактерійної ДНК, що призводить до припинення реплікації і швидкої загибелі мікробної клітини. Швидкість дії і ступінь бактерицидної активності дозо залежні. In vitro, орбіфлоксацин проявляє високу активність проти широкого спектру грам-позитивних і грам-негативних мікроорганізмів (коагулазо-позитивні стафілококи {Staphylococcus spp.). Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus faecalis).
Мометазону фуроат (моногідрат) – синтетичний адренокортикоїд для дерматологічного застосування, що володіє протизапальною дією і високою місцевою активністю. Добре проникає крізь непошкоджену шкіру.
Позаконазол – протигрибковий засіб широкого спектру дії з групи триазолів. Фунгіцидний ефект позаконазолу грунтується на селективній інгібіцїї ензиму ланостерин-14-деметилази (CYP51), що бере участь в біосинтезі ергостеролу у дріжджів і міцеліальних грибів. Як показали дослідження in vitro, позаконазол має фунгіцидну активність проти близько 7000 штамів дріжджів і міцеліальних грибів (зокрема, Malassezia pachydermatis). За потужністю фунгіцидної дії щодо Malassezia pachydermatis in vitro, позаконазол виявився у 40-100 разів ефективнішим, ніж клотримазол, міконазол і ністатин.
Абсорбція препарату відбувається переважно протягом перших декількох днів після нанесення препарату на шкіру. Ступінь шкірної абсорбції залежить від стану епітеліального бар’єру. Запалення сприяє шкірній абсорбції препаратів місцевої дії.
Протипоказання:
Не застосовувати за підвищеної чутливості до будь-якого компоненту препарату. Не застосовувати собакам із перфорацією барабанної перетинки. Не застосовувати одночасно з препаратами, що мають ототоксичну дію.
Побічна дія:
Зрідка можлива поява еритем шкіри слухового проходу. Застосування вушних препаратів іноді може супроводжуватися тимчасовим погіршенням слуху, головним чином, у тварин старшого віку.
Особливі застереження при використанні:
Бактеріальні і грибкові отити, як правило, є захворюваннями вторинної природи. Для успішного лікування необхідно діагностувати та контролювати основне захворювання.
Постійне застосування одного й того ж класу антибіотиків може спричинити виникнення резистентних форм мікроорганізмів. Небажано використовувати фторхінолони як «резервний» антибіотик за лікування пацієнтів, з відсутньою/недостатньою позитивною реакцією на інші препарати.
Через небезпеку ерозивного ураження суглобового хряща та інших форм артропатій у молодих тварин, фторхінолони не застосовують тваринам, молодшим 4-місячного віку.
Тривале застосування кортикостероїдів місцевої дії у великих дозах може призвести до таких системних та місцевих явищ: пригнічення функції надниркових залоз, потоншення епідермісу і затримка загоювання ран тощо.
Перед введенням препарату у вушний канал необхідно впевнитися у цілісності барабанної перетинки, щоб попередити занесення інфекції у середнє вухо та захистити кохлеарний та вестибулярний апарати від пролонгованого контакту із складовими препарату.
Застосування під час вагітності, лактації, несучості:
Не застосовувати ПОЗАТЕКС® протягом вагітності і лактації. Безпечність препарату під час вагітності і лактації не встановили, а лабораторні дослідження показали, що системне застосування орбіфлоксацину може спричинити артропатію у цуценят. Фторхінолони можуть проходити крізь плаценту і екскретуватися з молоком.
Також не вивчили вплив препарату на заплідненість, тому ПОЗАТЕКС® не рекомендують застосовувати під час племінної роботи.
Взаємодія з іншими засобами або інші форми взаємодії:
Не змішувати з іншими ветеринарними препаратами і речовинами.
Дози та способи введення:
Лише для зовнішнього застосування – закапування у вухо. Одна крапля містить 244 мкг орбіфлоксацину, 24 мкг мометазону фуроату і 24 мкг позаконазолу.
Зовнішнє вухо повинно бути чистим та сухим. З нього потрібно видалити бруд, надлишок волосся, сторонні матеріали, кірочки, ексудат тощо.
Добре струсити перед закапуванням.
Собакам масою тіла до 2 кг закапують 2 краплі у вухо 1 раз на добу.
Собакам масою тіла від 2 до 15 кг закапують 4 краплі у вухо Іраз на добу.
Собакам масою тіла понад 15 кг закапують 8 крапель у вухо Іраз на добу.
Закапувати препарат кімнатної температури.
Обробляють один раз на добу. Тривалість лікування 7 діб.
Після закапування обережно масажують основу вушної раковини для кращого розподілення препарату по вушному каналу.
Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти):
Введення ПОЗАТЕКС® у рекомендованій дозі (4 краплі у вухо) 5 разів на добу протягом 21 доби собакам масою тіла 7,6-11,4 кг спричинило незначне підвищення рівня сироваткового кортизолу після стимуляції АКТГ. Після припинення введення препарату реакція на АКТГ- стимуляцію повернулася до норми.
Спеціальні застереження:
Призначати препарат потрібно згідно результатів визначення чутливості мікроорганізмів in-vitro.
Період виведення (каренція):
Немає.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які вводять препарат:
При контакті препарату зі шкірою людини, необхідно ретельно промити місце контакту великою кількістю води.
Форми несумісності:
Не використовувати одночасно з препаратами, що мають ототоксичну дію.
Термін придатності:
24 місяці. Після першого відкриття флакону ємністю 8,8 мл – 7 діб; 17,5 і 35,1 мл – 28 діб.
Особливі заходи зберігання:
Сухе, темне, недоступне для дітей місце за температури від 2° до 25 °С.

Характеристики

Производитель
Msd
Назначение
уход за ушами
Страна-производитель товара
Нидерланды
Страна регистрации бренда
Нидерланды
Тип средства
Капли
Тип животного
Собаки
Объем
17.5 мл
Капли для ушей от отита Позатекс Posatex MSD для собак 17,5 мл

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх