Капли для ушей от отита Позатекс Posatex MSD для собак 17,5 мл
Капли для ушей от отита Позатекс Posatex MSD для собак 17,5 мл ##от компании## Интернет-зоомагазин Рекс - ##фото## 1

Капли для ушей от отита Позатекс Posatex MSD для собак 17,5 мл

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
525 ₴
Нет в наличии
Код: 00695474

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Самовывоз Киев, ул. М. Бойчука (м. Дружбы Народов) Бесплатно
Подробнее о доставке

Оплата

Банковская карта (Liqpay)
Оплата частями
Мгновенная рассрочка
Контактная информация
Телефоны
Адрес
Украина, Киев, ул. М. Бойчука (ранее Киквидзе)

Описание

ПОЗАТЕКС — вушні краплі для лікування зовнішніх отитів.

Діючі речовини: орбіфлоксацин, мометазону фуроат (моногідрат), позаконазол.

Усунення болю і запалення є ключовими кроками у лікуванні зовнішнього отиту.

Зменшення запалення не лише підвищує комфорт для Вашого собаки, але й дозволяє діючим речовинам досягати місць скупчення бактерій та впливати на джерело захворювання (бактерії, дріжджові гриби та ін.).

Позатекс — це сучасний препарат останнього покоління для лікування зовнішнього отиту, який містить діючі речовини для боротьби із болем, запаленням та збудниками інфекцій.

Ключові характеристики препарату:

• легко вводити — можливе самостійне використання у домашніх умовах за приписом ветеринарного лікаря;

• одноразове використання протягом доби;

• ефективне лікування лише за 7 днів;

• сильнодіючий кортикостероїд (мометазону фуроат), що ефективно усуває біль та запалення з моменту першого застосування;

• ефективний антибіотик широкого спектру дії (орбіфлоксацин);

• принципово новий протигрибковий засіб для швидких і тривалих результатів. Діюча речовина позаконазол у 10 разів ефективніша у порівнянні із іншими протигрибковими засобами.

Показання до застосування:

Лікування собак, хворих на гострі та хронічні зовнішні отити, спричинені мікроорганізмами, чутливими до орбіфлоксацину та грибами, чутливими до позаконазолу (наприклад, Malassesia pachydermatis).

Орбіфлоксацин – синтетичний бактерицидний антибіотик широкого спектру дії, що належить до групи хінолонових дериватів карбонової кислоти, відомих як фторхінолони. Пригнічуючи два ензими мікробної клітини – ДНК-топоізомеразу II (ДНК-гіразу) і ДНК- топоізомеразу IV, орбіфлоксацин порушує синтез бактерійної ДНК, що призводить до припинення реплікації і швидкої загибелі мікробної клітини. Швидкість дії і ступінь бактерицидної активності дозо залежні. In vitro, орбіфлоксацин проявляє високу активність проти широкого спектру грам-позитивних і грам-негативних мікроорганізмів (коагулазо-позитивні стафілококи {Staphylococcus spp.). Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus faecalis).
Мометазону фуроат (моногідрат) – синтетичний адренокортикоїд для дерматологічного застосування, що володіє протизапальною дією і високою місцевою активністю. Добре проникає крізь непошкоджену шкіру.
Позаконазол – протигрибковий засіб широкого спектру дії з групи триазолів. Фунгіцидний ефект позаконазолу грунтується на селективній інгібіцїї ензиму ланостерин-14-деметилази (CYP51), що бере участь в біосинтезі ергостеролу у дріжджів і міцеліальних грибів. Як показали дослідження in vitro, позаконазол має фунгіцидну активність проти близько 7000 штамів дріжджів і міцеліальних грибів (зокрема, Malassezia pachydermatis). За потужністю фунгіцидної дії щодо Malassezia pachydermatis in vitro, позаконазол виявився у 40-100 разів ефективнішим, ніж клотримазол, міконазол і ністатин.
Абсорбція препарату відбувається переважно протягом перших декількох днів після нанесення препарату на шкіру. Ступінь шкірної абсорбції залежить від стану епітеліального бар’єру. Запалення сприяє шкірній абсорбції препаратів місцевої дії.
Протипоказання:
Не застосовувати за підвищеної чутливості до будь-якого компоненту препарату. Не застосовувати собакам із перфорацією барабанної перетинки. Не застосовувати одночасно з препаратами, що мають ототоксичну дію.
Побічна дія:
Зрідка можлива поява еритем шкіри слухового проходу. Застосування вушних препаратів іноді може супроводжуватися тимчасовим погіршенням слуху, головним чином, у тварин старшого віку.
Особливі застереження при використанні:
Бактеріальні і грибкові отити, як правило, є захворюваннями вторинної природи. Для успішного лікування необхідно діагностувати та контролювати основне захворювання.
Постійне застосування одного й того ж класу антибіотиків може спричинити виникнення резистентних форм мікроорганізмів. Небажано використовувати фторхінолони як «резервний» антибіотик за лікування пацієнтів, з відсутньою/недостатньою позитивною реакцією на інші препарати.
Через небезпеку ерозивного ураження суглобового хряща та інших форм артропатій у молодих тварин, фторхінолони не застосовують тваринам, молодшим 4-місячного віку.
Тривале застосування кортикостероїдів місцевої дії у великих дозах може призвести до таких системних та місцевих явищ: пригнічення функції надниркових залоз, потоншення епідермісу і затримка загоювання ран тощо.
Перед введенням препарату у вушний канал необхідно впевнитися у цілісності барабанної перетинки, щоб попередити занесення інфекції у середнє вухо та захистити кохлеарний та вестибулярний апарати від пролонгованого контакту із складовими препарату.
Застосування під час вагітності, лактації, несучості:
Не застосовувати ПОЗАТЕКС® протягом вагітності і лактації. Безпечність препарату під час вагітності і лактації не встановили, а лабораторні дослідження показали, що системне застосування орбіфлоксацину може спричинити артропатію у цуценят. Фторхінолони можуть проходити крізь плаценту і екскретуватися з молоком.
Також не вивчили вплив препарату на заплідненість, тому ПОЗАТЕКС® не рекомендують застосовувати під час племінної роботи.
Взаємодія з іншими засобами або інші форми взаємодії:
Не змішувати з іншими ветеринарними препаратами і речовинами.
Дози та способи введення:
Лише для зовнішнього застосування – закапування у вухо. Одна крапля містить 244 мкг орбіфлоксацину, 24 мкг мометазону фуроату і 24 мкг позаконазолу.
Зовнішнє вухо повинно бути чистим та сухим. З нього потрібно видалити бруд, надлишок волосся, сторонні матеріали, кірочки, ексудат тощо.
Добре струсити перед закапуванням.
Собакам масою тіла до 2 кг закапують 2 краплі у вухо 1 раз на добу.
Собакам масою тіла від 2 до 15 кг закапують 4 краплі у вухо Іраз на добу.
Собакам масою тіла понад 15 кг закапують 8 крапель у вухо Іраз на добу.
Закапувати препарат кімнатної температури.
Обробляють один раз на добу. Тривалість лікування 7 діб.
Після закапування обережно масажують основу вушної раковини для кращого розподілення препарату по вушному каналу.
Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти):
Введення ПОЗАТЕКС® у рекомендованій дозі (4 краплі у вухо) 5 разів на добу протягом 21 доби собакам масою тіла 7,6-11,4 кг спричинило незначне підвищення рівня сироваткового кортизолу після стимуляції АКТГ. Після припинення введення препарату реакція на АКТГ- стимуляцію повернулася до норми.
Спеціальні застереження:
Призначати препарат потрібно згідно результатів визначення чутливості мікроорганізмів in-vitro.
Період виведення (каренція):
Немає.
Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які вводять препарат:
При контакті препарату зі шкірою людини, необхідно ретельно промити місце контакту великою кількістю води.
Форми несумісності:
Не використовувати одночасно з препаратами, що мають ототоксичну дію.
Термін придатності:
24 місяці. Після першого відкриття флакону ємністю 8,8 мл – 7 діб; 17,5 і 35,1 мл – 28 діб.
Особливі заходи зберігання:
Сухе, темне, недоступне для дітей місце за температури від 2° до 25 °С.

Характеристики

Код товара
00695474
Производитель
Msd
Назначение
уход за ушами
Страна-производитель товара
Нидерланды
Страна регистрации бренда
Нидерланды
Тип средства
Капли
Тип животного
Собаки
Объем
17.5 мл